Segunda-feira, 1/6/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Makthi

Makthi

Makthi.

Vetëtië Shëruese:

Lehtëson fytin.

Pastron gëlbazën.

Lehtëson kollitjen.

Kundër azmës.

Kundër dhimbjeve bronkiale.

Kundër turbekulozit.

Rregullon aparatin e frymëmarrjes.

Pasrues I përgjithshëm I infeksioneve, viruseve dhe mikrobeve.

Eliminon gazërat dhe dhimbjet në zorrë.

Jep gjallëri dhe freski.

Kundër ulcerës dhe aciditeteve në stomak.

Përdorimi: Një lugë caji makthi zihet, kullohet dhe pihet dy herë në ditë mëngjes dhe darkë deri në normalizimin e plotë të gjendjes.

 

(Visited 69 times, 1 visits today)
Top