Sábado, 24/8/2019 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Makthi shton qumështin tek gjidhënëset dhe rrit madhësin e gjirit

Makthi shton qumështin tek gjidhënëset dhe rrit madhësin e gjirit

makthi

Shton qumështin tek gjidhënëset dhe rrit madhësin e gjirit: Merren dy lugë të mëdha [gjelle] nga makthi dhe vendosen në një enë të mbushur me 250 ml qumësht për tu zier, pasi të zihet shoqërohet më një lugë të madhe [gjelle] mjalt sidri pasi përzihen mirë njëra me tjetrën konsumohet kështu dy herë në ditë në mëngjes dhe drake pas buke, këshillohet që femra ta përdorë një herë në dy ditë këtë mënyrë. Do të shikosh rezultat në veten tënde menjëherë

(Visited 83 times, 1 visits today)
Tags:
Top