Quarta-feira’, 26/6/2019 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Lutje per te semuretLutje per te semuret

Lutje per te semuret:

” Allahu im, Zot i gjithesis, largoje semundjen dhe me shero, Ti je Sherues, nuk ka sherim perveq sherimit Tend qe nuk le pasoja. ”

 

(Visited 48 times, 1 visits today)
Top