Sábado, 4/12/2021 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Lutje nga Jusufi alejhisSelam

Lutje nga Jusufi alejhisSelam

Lutje nga Jusufi alejhisSelam:

O Zot, Ti je Ngushellues i cdo te vetmuari;
Ti je Shoqerues i cdo te braktisuri;
Ti je Ngushellues i cdo te deshperuari;

Ti je Shpresa e cdo nevojtari;
Ankesat dhe lutjet te drejtohen vetem Ty;
Ti degjon lutjet tona;
Je Ti qe largon brengat tona…
(Visited 161 times, 1 visits today)
Top