Segunda-feira, 1/6/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Lutja e Ademit, alejhi selam

Lutja e Ademit, alejhi selam

lutje

Lutja e Ademit, alejhi selam:

“O Zoti ynë! Ne e kemi futur veten në gjynah, prandaj, nëse Ti nuk na fal dhe nuk na mëshiron, ne vërtet që do të jemi nga të humburit”.

Earaf 23.

(Visited 78 times, 1 visits today)
Top