Terça-feira, 21/9/2021 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Lumturia e njeriut në pesë gjëra

Lumturia e njeriut në pesë gjëra

lumturia

Lumturia e njeriut në pesë gjëra

1- Gruaja me të cilën pajtohet dhe ka harmoni me të
2- Fëmijet e mirë ,të cilët e rrespektojnë prindin
3- Vëllezërit e devotshëm
4- Fqinjët e e mirë
5- Kur jeton dhe rizkun e ka në vëndin e vet.

Aliu RadijAllahu anhu

(Visited 131 times, 1 visits today)
Tags:
Top