Quinta-feira, 18/8/2022 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Luleshtrydhja është një frut që ka shumë pak kalori

Luleshtrydhja është një frut që ka shumë pak kalori

 Luleshtrydhja është një frut që ka shumë pak kalori

Luleshtrydhja është një frut që ka shumë pak kalori, është një aleate e shkëlqyeshme për bukurinë dhe shëndetin e lëkurës.

Ajo është një mënyrë e mirë për pastrimin dhe ushqimin e lëkurës, me ndihmë të vitaminës C dhe A.

Përmbajtja e saj e mban lëkurën e butë dhe të tendosur.

(Visited 400 times, 1 visits today)