Sexta-feira, 5/6/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Lideri i te djathtes ekstreme ne Danimarke, Rasmus Paludan, provokoi muslimanet ne kohen e xhumase, duke djegur Kur’anin

Lideri i te djathtes ekstreme ne Danimarke, Rasmus Paludan,  provokoi muslimanet ne kohen e xhumase, duke djegur Kur’anin

Lideri i te djathtes ekstreme ne Danimarke, Rasmus Paludan, sot provokoi muslimanet ne kohen e xhumase, duke djegur Kur’anin.
Me besoni, nuk me dhimbsen muslimanet sa me dhimbset Perendimi, se ne cfare pozite ka rene. Te mjeret ata dhe te mjeret shqiptaret qe po ‘turen’ drejt Evropes.

P.S.
Sipas lajmeve shtese, edhe parti tjera kane provokuar, kurse disa besimtare edhe jane arrestuar, sepse qenkan falur ne vend publik.

(Visited 1,049 times, 1 visits today)
Top