Terça-feira, 6/12/2022 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
No Data

Liburn Aliu i shpëton “sulmit” me këpucë të Ganimete Musliut (Video)

Liburn Aliu i shpëton “sulmit” me këpucë të Ganimete Musliut (Video)

Ganimete Musliu, deputetja e PDK-së, për pak sa nuk e gjuajti me këpucë Liburn Aliun e Lëvizjes Vetëvendosje.

Gjatë seancës, derisa po fliste me koleget e saj të partisë, kapi një gotë me të cilën “synim” kishte sulmin ndaj Aliut që në ato çaste ishte në foltore. Por, Musliu për një çast ndërroj mendje duke e lëshuar gotën dhe duke e kapur këpucën e saj e duke “elaboruar” një gjuajtje drejtë tij.

Ndërkohë, kur i kujtohet se kamerat mund ta kenë xhiruar (gjë të cilën e bëri Kosovapress), ulet duke qeshur.

Mbase ky ishte sensi i saj i humorit e nuk e kishte për seriozisht këtë “atak”. Sidoqoftë, kryesorja është që Aliu “shpëtoi” nga këpuca e saj. /Telegrafi/