Quarta-feira’, 29/6/2022 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Lëvorja e shegës ka dobi të mëdha

Lëvorja e shegës ka dobi të mëdha

Shega

Shega

Përdorni lëvoren, prejeni në copa të vogla, thani dhe rregullojeni këndin tuaj të vogël aromatik. Nëse keni probleme me diarre ose dhimbje në stomak, ziejeni lëvoren e sheges në ujë dhe shtoni kanellë. Kur të ftohet pini nga pak tri herë në ditë.

(Visited 150 times, 1 visits today)