Quinta-feira, 20/6/2019 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Letra prekëse për babin shpëtimtar: Mos u lëndo, ndihmo njerëzit në nevojëLetra prekëse për babin shpëtimtar: Mos u lëndo, ndihmo njerëzit në nevojë

Departamenti i policisë në Waco, ka publikuar një letër vërtet prekëse të vajzës së një prej policëve të cilët janë dërguar në Houston për ti ardhur në ndihmë banorëve të prekur nga uragani.

I dashur babi

Shpresoj se nuk do të lëndohesh, të ndihmosh të tjerët. Njerëzit që kanë më shumë nevojë. Shpresoj që askush tjetër të mos lëndohet më dhe të gjithë të largohen nga uragani

Të dua Skot

Letra ka bërë xhiron e rrjeteve sociale duke prekur zemrat e mijëra njerëzve, transmeton oranews.

(Visited 37 times, 1 visits today)
Top