Sábado, 8/8/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Lëngu i shegës dhe kanceri

Lëngu i shegës dhe kanceri

Shega

Lëngu i shegës

Ndihmon në luftë kundër kancerit të prostatës. Shega përmban koktej të përbërësve të cilët ndihmojnë zvogëlimin e dëmtimit të qelizave në rast të sëmundjes nga kanceri. Përveç kësaj, lëngu i shegës është përplot me antioksidantë, prandaj është shumë i dobishëm në reduktimin e nivelit të kolesterolit dhe luftën me sëmundjet e zemrës.

(Visited 87 times, 1 visits today)
Top