Domingo, 29/11/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Lëngu i qershisë

Lëngu i qershisë

qershia

Lëngu i qershisë

Është i shkëlqyeshëm për ngërçet dhe artritin urik (gishtin) të pakëndshëm. Prandaj, kjo pije e shijshme u rekomandohet vrapuesve, sepse është i mbushur me antioksodant që janë të domosdoshëm për reduktimin e shfaqjes së ngërçeve.

(Visited 45 times, 1 visits today)
Top