Quarta-feira’, 6/7/2022 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Lëngu i ananasit

Lëngu i ananasit

ananas2-300x254

Lëngu i ananasit

Është i shkëlqyeshëm për personat që kanë probleme me artriton. Enzimat në këtë lëng i ndihmojnë organizmit të tretë proteinat. Përveç kësaj, ndihmon reduktimin e simptomave të kollit dhe ftohjes, prandaj edhe rekomandohet gjatë kohës së vjeshtës dhe dimrit.

(Visited 126 times, 1 visits today)