Terça-feira, 16/7/2019 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Lëkura më e trashë është në shputëLëkura më e trashë është në shputë

era e kembeve

Lëkura më e trashë është në shputë

Lekura eshte me e trashe ne shuplaka dhe ne shputa, ndersa trashesia e saj ne keto pjese te trupit eshte kater milimetra. Po ashtu, lekura ne keto pjese ka me se shumti gjendra te djersitjes.

(Visited 20 times, 1 visits today)
Top