Quinta-feira, 23/3/2023 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
No Data

LAVANDA

LAVANDA

LAVANDATe gjithe e njohim Lavanden per aromen e kendshme qe sjell ajo.

Jo vetem kaq kjo erez me ngjyre te bukur eshte e njohur per aftesite relaksuese qe ka ajo ne sistemin nervor.

Petalet e bukura te lavandes perdoren per ta balancuar sistemin nervor.

Çaji nga Lavanda sheron kokdhembjen dhe marramendjen.

Rekomandohet ne permiresimin e dhembjeve te migrenes.