Quarta-feira’, 29/3/2023 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
No Data

Larja e syve me ujë të ftohtë

Larja e syve me ujë të ftohtë

splash

Larja e syve me uje te ftohte i lehteson menjehere syte e lodhur,ndihmon per ruajtjen e shikimit,tonifikon lekuren rreth syve,ul irritimin enjtjen dhe inflamacionin.Ne kete menyre mund te hiqni edhe trupa te huaj nga syri.Perkuluni mbi lavaman mbajini syte hapur hidhni ngadale uje me duar ne sejcilin sy per pak sekonda ,fshijini me butesi dhe mos i ferkoni.