Quarta-feira’, 6/7/2022 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Larja e syve me uje te ftohte

Larja e syve me uje te ftohte

abdesi

Larja e syve me uje te ftohte i lehteson menjehere syte e lodhur,ndihmon per ruajtjen e shikimit,tonifikon lekuren rreth syve,ul irritimin enjtjen dhe inflamacionin.Ne kete menyre mund te hiqni edhe trupa te huaj nga syri.Perkuluni mbi lavaman mbajini syte hapur hidhni ngadale uje me duar ne secilin sy per pak sekonda ,fshijini me butesi dhe mos i ferkoni

(Visited 540 times, 1 visits today)