Segunda-feira, 16/5/2022 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Largoni 50% te celulitit tuaj per 30 dite me kete pije

Largoni 50% te celulitit tuaj per 30 dite me kete pije

Largoni 50% te celulitit tuaj per 30 dite me kete pije
2 lugë pluhur xhinxher
10 gjethe mente
një kastravec
500 ml ujë natyral
një limon
Përgatitja:
Pritini limonin dhe kastravecët në feta. Vendosini në një kavanoz me ujë, gjithashtu shtoni xhinxherin dhe gjethet e mentës. Më pas enën vendoseni në frigorifer dhe lëreni për një natë.
Te nesermen konsumojeni te gjithen brenda dites. Pija duhet te pergatitet e fresket per cdo nate para se te flini. /Mesimet e Dioles/

 

(Visited 527 times, 1 visits today)