Quarta-feira’, 17/7/2019 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Lamtumirë barkut të varur! Ja si ta eleminoni atë me këtë pije të fuqishme natyrore brenda 10 ditëshLamtumirë barkut të varur! Ja si ta eleminoni atë me këtë pije të fuqishme natyrore brenda 10 ditësh

Ky ilaç i fuqishëm do të ndihmojë tonizimin e muskujve rreth barkut, duke përmirësuar cilësinë e lëkurës. Specialistët thonë se pa marrë parasysh peshën tuaj, kjo pije do të eliminojë dobësinë e stomakut në 10 ditë, punon në çdo lloj organizmi.

Para se të shkoni në recetën e mahnitshme që do t’ju çojë në ton dhe do të heqë barkun tuaj, le të flasim për rreziqet shëndetësore të mbipeshës në zonën e barkut.

Sipas ekspertëve, një grua me një zonë të belit prej më shumë se 35 inç dhe një burrë me mbi 40 inç ka më shumë gjasa të luftojë me:

hipertensioni
Diabet tip 2
Sëmundjet kardiovaskulare
Demencë
kancer të Zorrës së trashë, gjirit dhe të endometrit
Përtej një pyetje estetike, është gjithashtu e domosdoshme që ne të kujdesemi për akumulimin e yndyrës në bark tonë për t’u kujdesur për shëndetin tonë.

Le të shohim tani se si të përgatisim zgjidhjen e fuqishme për të hequr ngadalësinë e stomakut në vetëm 10 ditë.

përbërësit:

1 e gjysëm lugë gjelle pluhur shafran i Indie
1 e gjysëm lugë gjelle xhenxhefil pluhur
5 lugë lëng limoni
Gjysma lugë çaji piper i kuq
Një lugë me stevia
Një litër ujë

Përgatitja dhe përdorimi:

Vëreni ujin te zjeje dhe hiqeni nga nxehtësia dhe le të qëndrojë për 5 minuta.
Në një tas të veçantë, kombinoni të gjithë përbërësit e tjerë.
Tani shtoni ujin në tas me përbërësit e tjerë dhe përziejeni mirë.
Konsumoni përgatitjen e mësipërme për gjatë gjithë ditës.
Çdo ditë (për 10 ditë të njëpasnjëshme), përgatiteni këtë trajtim të mrekullueshëm për të eliminuar barkun e varur.
/©gatuajshendetshem/përktheu m.c./

(Visited 1,663 times, 1 visits today)
Top