Sexta-feira, 31/3/2023 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
United States
+11C

Kyani Sunrise

Kyani Sunrise

kyani

Kyani Sunrise !

Permbajtja :

Lindja e diellit – Multivitamine, pije antioksiduese mbrojtese.

Boronica e eger e alaskes, Koncentrati i 10 super bimeve, rrit vitalitetin dhe nivelin e energjise ne trup.

Boronica e eger e zeze e Alaskes.

Antioksidues shume I forte, me efekte te shumefishta.

Mjedra e kuqe forcon zemren.

Ul skuqjet dhe dhimbjet, ndihmon per problemet nga menstruacionet.

Aloe Vera.

Forzon sistemin imunitar dhe ate tretes, heq skuqjet dhe ben dizintoksikimin e trupit.

Pershpejton mbylljen e plageve.

Boronica e kuqe

Parandalojne kancerin, ul infeksionet e fshikezes, stimulon funksionet cerebrale.

Kokrrat dhe lekura e rrushit.

Ulin presionin e gjakut, permiresojne shikimin, kane efekte kunder skuqjeve, dhe kunder stresit.

Rrushi konkord i masacusetsit.

Stimulon prodhimin e monoksidit te azotit, permireson problemet kardiovaskolare.

Shega.

Mbron prostaten, efikase kunder anemise dhe lodhjes kronike.

Noni (Morinda citrifolia).

Mbeshtet funksionimin e mire te qelizave, qarkullimin e mire te gjakut, rrit fuqine, dhe humorin.

Bacche Goji (koncentrat vitaminash dhe Antioksidantesh).

Parandalojne kancerin, zbusin skuqjet e arterieve, ndihmojne ne rast alergjije, dhe infertiliteti.

Propolizi dhe buka e bleteve.

Ulin ekzimat dhe psoriasin, permiresojne potencialin e funksioneve cerebrale.

Kyanin mund ta porositni online ne shtetet perendimore fisnik.kyani.net
Shqiperi,Maqedoni dhe Kosove mund te kontaktoni viber +38162677604 .