Quarta-feira’, 27/1/2021 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Ky përbërës do të ndryshoj fytyrën tuaj për vetëm 5 minuta

Ky përbërës do të ndryshoj fytyrën tuaj për vetëm 5 minuta

Një fytyrë e butë dhe pa akne. Kjo mund të jetë dëshira më e madhe e një femre. Ne shpenzojmë mijëra dollarë në produkte kozmetike, kremra, maska dhe të tjera vetëm për të plotësuar këtë dëshirë.
Lëkura ndikohet nga shumë gjëra, përfshirë faktorët ambiental, dietat e pashëndetshme dhe mosha.

Me kohën lëkura jonë humbet elasticitetin dhe poret mbyllen.

Ja çfarë u duhet për një lëkurë të butë dhe pa akne.

½ e lugës së gjellës sodë bikarbone

½ e lugës së gjellës ujë të distiluar

Përzieni përbërësit dhe aplikojeni në lëkurën tuaj. Lëreni për pesë minuta dhe pastaj pastrojeni.

Pas tretmanit do të shihni ndryshimin./gazetaexpress/shneta/

(Visited 302 times, 1 visits today)
Top