Quinta-feira, 18/8/2022 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Ky është zbulimi i ri që ju ndihmon të humbisni peshë dhe të detoksifikoheni

Ky është zbulimi i ri që ju ndihmon të humbisni peshë dhe të detoksifikoheni

Eliminimi i dhjamit nga zona e barkut ose e belit mund të jetë një nga gjërat më të vështira, nëse synoni të bini nga pesha. Në këtë artikull do t’ju tregojmë se si të përgatisni një pije e cila do të nxisë metabolizmin tuaj. Kjo pije efektive për të reduktuar peshën bëhet nga vetëm katër përbërës:

-një gjysmë filxhan me ujë të nxehtë,

-gjysmë luge kanellë,

-një lugë me lëng xhinxheri,

-dy portokallë të shtrydhur.

Përgatitja:

Përzieni të gjithë ingredientën në një blender.

Konsumoheni këtë pije për të përshpëjtuar metabolizmin, për 12 ditë, para se të shkoni për të fjetur. Bëni një pauz 3 ditore dhe më pas konsumoheni përsëri për 12 ditë të tjera.

Me këtë terapi të efektshme natyrore, ju do të përshpejtoni procesin metabolik, do të dobsoheni, do të detoksifikoni gjithë trupin dhe do të mbusheni me energji.

Filloni që tani konsumimin e kësaj pije të veçantë!/tesheshi.com/

(Visited 141 times, 1 visits today)