Quinta-feira, 18/8/2022 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Ky djalosh ja ka nxi ftyren Baton Haxhiu – E vërteta i thuhet në fytyrë në mënyrë objektive

Ky djalosh ja ka nxi ftyren Baton Haxhiu – E vërteta i thuhet në fytyrë në mënyrë objektive

Ky djalosh ja ka nxi ftyren Baton Haxhiu

Shpend Kursani: Xhamiat dhe Hoxhallarët e luftojnë ekstremizimin

-Ministri Frances ka thënë se duhet të dyfishohen Xhamiat nëse dëshirojmë të luftojmë ektremizimin.
-Nga prindërit islamofoba burojnë fëmijë extremist.

Ky djalosh ja ka nxi ftyren e fëlliqur komunistit, islamofobit Baton HaxhiuShpend Kursani: Xhamiat dhe Hoxhallarët e luftojnë ekstremizimin-Ministri Frances ka thënë se duhet të dyfishohen Xhamiat nëse dëshirojmë të luftojmë ektremizimin.-Nga prindërit islamofoba burojnë fëmijë extremist.

Gepostet von Ndegjo Kur'an am Mittwoch, 24. Januar 2018

(Visited 140 times, 1 visits today)