Quinta-feira, 20/6/2019 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Kush eshte njeriu ne foto qe dha 220.000€? (foto)Kush eshte njeriu ne foto qe dha 220.000€? (foto)

Allahu e shperblefte,kush eshte njeriu ne foto qe dha 220.000€?Ky është haxhi Ramadan Hyseni i cili dhuroi 10 ari truall në lagjen Emshir me vlerë prej (220.000€) për KBI Prishtinë për ndertimin e Xhamis .
ZOT shpërbleje dhe shtoj këto njerëz në mesin tonë.

 

(Visited 29 times, 1 visits today)
Top