Terça-feira, 15/6/2021 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Kur magjia eshte e rende duhet te kendohet BEKARE 7 here ne dite

Kur magjia eshte e rende duhet te kendohet BEKARE 7 here ne dite

Kur magjia eshte e rende duhet te kendohet BEKARE 7 here ne dite edhe me shume inshallah

Nje moter muslimane lexonte el bekaren 7 here ne dite dhe ne enderr ajo shikonte sexhde dhe kjo gje i shfaqeshe ç’do nate.Kaloi nje kohe rreth 6 muaj dhe me ndihmen e All-llahut ajo u sherua e kjo moteer eshte nga vendet arabe dhe e pyeti shejhun;O shejhu im, nuk e di se ç’gjykim ka nga sheriati por do kisha deshire qe mos te sherohesha se kur isha semure une e madheroja me shume All-llahun se sa tani qe jam sheruar.Shejho thote se mu kane mbushur syte me lote nga besimi i kesaj vajze SUBHANALLAH

 

(Visited 239 times, 1 visits today)
Top