Quinta-feira, 27/2/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Kur ke dhimbje shpirtërore e fizike, thuaj

Kur ke dhimbje shpirtërore e fizike, thuaj

Kur ke dhimbje shpirtërore e fizike, thuaj:

“Ja hajju ja kajjum, birahmetike estegijthu.” (Sa më shpesh).
“O i Përjetshëm dhe Mbajtës i gjithçkaje! Kërkoj ndihmë te mëshira Jote!”

(Visited 543 times, 1 visits today)
Top