Quarta-feira’, 18/5/2022 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Kur ju kap lemza dhe nuk ju leshon

Kur ju kap lemza dhe nuk ju leshon

Kur ju kap lemza dhe nuk ju leshon, hani nje luge sheqer. Nje keshille kjo nga Andre Dubois, MD, PhD, doktor i mjeksise humane.

(Visited 943 times, 1 visits today)