Sexta-feira, 27/5/2022 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Kur dikush ju xhelozon

Kur dikush ju xhelozon

Kur dikush ju xhelozon:

Eshte i prirur te jete sfidues, qofte ne menyre te hapur dhe arrogante apo me metoda te fshehura dhe strategjike, sepse deshiron te jete ne superioritet .
Do te beje te pamunduren qe te behet sikur ti deri ne ate pike qe do te te imitoje, sepse imitimi eshte forma me argumentuese e lajkatimit, edhepse shumicen e herave eshte mjaft acaruese kur te vjedhin idete .

– Psikolog Melani Grinberg
– Perkthim: MSc. bioch. Vildane Limani

(Visited 383 times, 1 visits today)