Quarta-feira’, 21/4/2021 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Kundër gastritit – Soda e bukës

Kundër gastritit – Soda e bukës

Kundër gastritit – Sodë buke
Soda e bukës është shumë e domosdoshme në parandalimin dhe lehtësimin e shumë sëmundjeve, gjithashtu ajo luan një rol tepër të rëndësishëm në trajtimin e gastritit. Përzieni gjysëm luge çaji sodë buke në gotë ujë dhe pijeni. Do të shihni ndryshimet menjëherë.

(Visited 216 times, 1 visits today)
Top