Domingo, 11/4/2021 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Kundër ftohjes me lule bliri

Kundër ftohjes me lule bliri

Kundër ftohjes

I përzini na 25gr lule të blirit, shtogut dhe kamomilit, ndërsa tre lugëve të kësaj përzierjeje ia qitni gjysmë litri ujë të valë, e mbuloni dhe pas një ore e pini sa më të ngrohtë gjatë ditës.

(Visited 181 times, 1 visits today)
Top