Quarta-feira’, 27/1/2021 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Kujdes nga këta 2 magjistarë (bashkpuntor te djallit)

Kujdes nga këta 2 magjistarë (bashkpuntor te djallit)

Kujdes nga këta 2 ju bëj ftesë në emër të Allahut te Lartmadheruar të mos shkoni te këta 2 magjistarë (bashkpuntor te djallit)

Kujdes..!
Nazmi Mulaku dhe Burdushi Allahu i shkatrroftë , shpërndajeni sa më shumë që populli mos të bëhen lodër e shejtanëve siç janë këta dy !!

Image may contain: 2 people, people standing

(Visited 358 times, 1 visits today)
Top