Sábado, 14/12/2019 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Kujdes, mos thoni ‘insha Allah’ ne dua! Mjafton te luteni

Kujdes, mos thoni ‘insha Allah’ ne dua! Mjafton te luteni

Kujdes, mos thoni ‘insha Allah’ ne dua! Mjafton te luteni si: o Allah ma mundeso kete, o Allah ma mundeso ate.. duke i perdorur edhe emrat e bukur te Tij! Ne lutjet tona nuk duhet ta bashkengjesim kushtin ‘nese do Ti’, sepse per Allahun gjithcka eshte e lehte, dhe Ai pergjigjet kur te doje e si te doje!Allahu e di me se miri, Hoxhe Ekrem Avdiu

 

(Visited 467 times, 1 visits today)
Top