Sábado, 23/10/2021 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Kujdes menyren e qendrimit ne kembe !!

Kujdes menyren e qendrimit ne kembe !!

ne kembe

Kujdes menyren e qendrimit ne kembe !!

Eshte shume e rendesishme nje qendrim i drejte i trupit ku pesha eshte e shperndare njetrajtesisht, sic tregohet ne figuren me poshte, per te shmangur probleme me dhimbjet e muskujve dhe kockave si dhe deformime te tyre ne te ardhmen.
Qendrimi reth 1 ore ne kembe djeg gati 150 kalori.

(Visited 97 times, 1 visits today)
Tags:
Top