Domingo, 22/5/2022 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

KONSUMOJE MAJDANOZIN

KONSUMOJE MAJDANOZIN

Është absurde të vendosim majdanosin si zbukurues të piatave, pasi ai përmban:
– Multivitamina,

– Vitamin B12,

– Vitamin C,

– Kalcium,

– Omega 3 dhe Omega 6,

– Proteina,

– Hekur dhe

– Vitaminën K

… dhe plus, është shumë i lirë.

(Visited 290 times, 1 visits today)