Sexta-feira, 17/9/2021 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Konsulta per sherim sa me te shpejte

Konsulta per sherim sa me te shpejte

Prej metodologjive me te avancuara dhe ndihmuese ne kohen tone eshte konsulta per problemet psiko-shpirterore me mjekun dhe hoxhen i cili ben rukje sipas dispozitave te islamit.

Konsultimi i tille ben qe personat te cilet kane probleme psiko-shpirterore te arrijne te nje sherim i shpejte me lejen e Allahut subhanehu we teala.

(Visited 105 times, 1 visits today)
Top