Terça-feira, 14/7/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Kombinim kunder etheve dhe gripit

Kombinim kunder etheve dhe gripit

Kombinim kunder etheve dhe gripit

Merr 1grusht arra, 1lug gjelle zengjibil, 1grusht kikirika, 50gr fara te zeza dhe hudhi ne 250gr mjalte bagremi, me pas i merr 3limona dhe nxjerr lengun e tyre dhe hudh te gjitha ne nje vend i perzien mire dhe fillo konsumo 3 deri 5 here ne dite.
Nuk do keni grip, nuk do keni ethe dhe do rritet imuniteti juaj qe do i rezistoijcdo virusi.

Kesaj perberje, ata qe kane deshire te konsumojne djeges, mund ti shtojne gjysme luge caji biber djeges.

(Visited 196 times, 1 visits today)
Top