Quarta-feira’, 30/9/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Koha më e mirë e vitit për hixhame

Koha më e mirë e vitit për hixhame

hixhame

Koha më e mirë e vitit për hixhame është pranvera, gjegjësisht muaji i prillit. Kjo është e njohur nga përvoja dhe nuk është vërtetuar nga Pejgamberi alejhi selam në këtë asgjë.

 

Shejh Sad Hathlan.

(Visited 80 times, 1 visits today)
Top