Terça-feira, 20/4/2021 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Kjo ndihmon ne luftimin e yndyres dhe ne humbjen e peshes

Kjo ndihmon ne luftimin e yndyres dhe ne humbjen e peshes

Nje gote leng portokalli te shtydhur, 2 luge gjelle uthull molle, nje luge gjelle mjalte, trazohen mire dhe pihet para cdo vakti.
Ndihmon ne luftimin e yndyres dhe ne humbjen e peshes.

(Visited 957 times, 1 visits today)
Top