Sábado, 20/7/2019 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Kjo maske ka rezultuar shume efektive!Kjo maske ka rezultuar shume efektive!

mjalti kanellla
Kunder rrenjes se flokeve si per femra ashtu dhe per meshkuj.
Kjo maske ka rezultuar shume efektive!
Perbersit:
– 1 luge vaj ulliri
-1 luge mjalt
-1 luge kanelle pluhur,

Pergatitja:
Vajin ngroheni,pastaj shtoni mjalitin dhe kanellen, I perzieni mire e mire dhe ne gishta shperndajeni ne rrenje,,lereni per 15-20 min,dhe lajeni flokun si zakonisht,, perdoereni 2 here ne muaj.

(Visited 16 times, 1 visits today)
Top