Quarta-feira’, 26/2/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Kjo eshte per ty qe mbreme e ke festuar vitin e ri

Kjo eshte per ty qe mbreme e ke festuar vitin e ri

 

Kjo eshte per ty qe mbreme e ke festuar vitin e ri

Nese sot ndihesh i lodhur dhe i sterlodhur

Degjoje kete me kufje dhe sy mbyllur

(Visited 75 times, 1 visits today)
Top