Sexta-feira, 24/6/2022 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Kjo është për ju anëtarë të “Mjekesia Islame” – – Libri i shumëkërkuar nga ju -Ibn Kajim El xheuzije MJEKËSIA E PEJGAMBERIT

Kjo është për ju anëtarë të “Mjekesia Islame” – – Libri i shumëkërkuar nga ju -Ibn Kajim El xheuzije MJEKËSIA E PEJGAMBERIT

Duke pasur parasysh kërkesën të jashtzakonshme të mbi 6500 personave dhe mbi 10 000 pëlqimeve për dëshiren për t’a lexuar këtë libër. Ju ofrojmë te gjithëve pa përjshtim ne formatin pdf Falas për smartphone,tabletë,Pc apo Lap top që secili nga ju t’a posedoj këtë libër. Ju lutem shpërndajeni,pëlqejeni dhe komentojeni që të gjithë që ta marrin këtë liber.

SHKARKOJE

—————————————————————————————-

  – Ibn Kajim El xheuzije MJEKËSIA E PEJGAMBERIT (S.A.U.S.)  –

—————————————————————————————-

Ndersa se shpejti do shperndajme 100 libra te Mjekesia te Derguarit Muhamed, Ju faliminderit per mirekuptim.

(Visited 1,327 times, 1 visits today)