Sexta-feira, 13/12/2019 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Kjo eshte ‘aqua foot detox’ nje menyre e detoksikimit te trupit tone

Kjo eshte ‘aqua foot detox’ nje menyre e detoksikimit te trupit tone

Kjo eshte ‘aqua foot detox’ nje menyre e detoksikimit te trupit tone. Per kete nevojitet kjo aparture e vecante ne te cilen futen kembet dhe hedhja e disa joneve shtese ne te, ben te mundur daljen e helmeve jashte per afro gjysem ore. Ka qendra bukurie qe e kane kete aparature, por sigurohuni te jete detox, jo thjesht aparature per te qetesuar kembet (nese deshironi te beni largimin e helmeve nga trupi juaj).

(Visited 121 times, 1 visits today)
Top