Domingo, 28/2/2021 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Këto janë shenjat që ju tregojnë se jeni i stresuar sa s’duhet

Këto janë shenjat që ju tregojnë se jeni i stresuar sa s’duhet

Këto janë shenjat që ju tregojnë se jeni i stresuar sa s’duhet:
1. Kokëdhimbje.
2. Probleme me gjumin.
3. Probleme me lëkurën.
4. Tendosje dhe dhimbje të muskujve.
5. Probleme me oreksin.

(Visited 166 times, 1 visits today)
Top