Terça-feira, 16/7/2019 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Keta jane meshkujt me te keqinj ne nje lidhje ndaj qendroni larg tyreKeta jane meshkujt me te keqinj ne nje lidhje ndaj qendroni larg tyre

Meshkujt me te keqinj jane ata qe tallen me emocionet dhe ndjenjat e te tjereve.
Ata luajn me ta sikur te mos kete ndodhur asgje.

Ata gjithmon zgjedhin te kenaqin egon dhe epshin e tyre ndaj duhet ta kuptoni nje mashkull te till kur ai do te luaj me ju.

Meshkujt e keqinj jane ata qe dine te manipulojne shume lehet dhe te luajn me fjale ata nuk te shikojne asnje here ne sy sepse ata jane duke ju genjyer.

Ata gjithmon zgjedhin karrjeren dhe duan qe te tjeret ti besojne.

Ata nuk gjejne kohe per te tjeret dhe nuk i pelqen ti respektojne deri sa ju bejn dhe te ndiheni ne faj edhe pse mund t’ju duket e çuditshme.

Me keto orientime, ju duhet te kuptoni dhe të bëni kujdes në zgjedhjet tuaja për njeriun e jetës.

N.B.

(Visited 196 times, 1 visits today)
Top