Sábado, 4/4/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

KËSHTU BËHESH I LUMTUR!

KËSHTU BËHESH I LUMTUR!

i lumtur
Kur gjendja dhe momentet të vështirësohen..
dhe çdo gjë që ishte me ty bëhen kundër teje..
mos ia vështirëso vetes..
po thuaj: O Zot dhe buzëqesh!
Nëse nuk mundesh të vizatosh buzëqeshjen mbi buzët e tua..
vizatoje mbi buzët e atyre që i ke përreth..
dhe kështu bëhesh i lumtur!!
Nga arabishtja: Irfan JAHIU

(Visited 75 times, 1 visits today)
Top