Segunda-feira, 1/3/2021 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Kështu bëhesh i lumtur

Kështu bëhesh i lumtur

12651269_1678568725746392_4669207057347766161_n

Kur gjendja dhe momentet të vështirësohen..

dhe çdo gjë që ishte me ty bëhen kundër teje..

mos ia vështirëso vetes..

po thuaj: O Zot dhe buzëqesh!

Nëse nuk mundesh të vizatosh buzëqeshjen mbi buzët e tua..

vizatoje mbi buzët e atyre që i ke përreth..

dhe kështu bëhesh i lumtur!!

Nga arabishtja: Irfan JAHIU

(Visited 112 times, 1 visits today)
Top