Quinta-feira, 23/3/2023 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
No Data

Keni dëshirë të bëni një gjumë të mirë dhe të qetë?

Keni dëshirë të bëni një gjumë të mirë dhe të qetë?

download

Keni dëshirë të bëni një gjumë të mirë dhe të qetë?

Valeriana officinalis është përdorur me vite të tëra për ndikimet e saj qetësuese.

Kultivoni qetësinë tuaj të brendshme duke pirë një filxhan me caj të ngrohtë nga bima valeriana cdo mbrëmje.