Domingo, 2/10/2022 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Keisi vetëm 7 muajshe ka nevojë për ndihme dhe lutje

Keisi vetëm 7 muajshe ka nevojë për ndihme dhe lutje

Vogëlushja e cila vuan nga një sëmundje e cila i rrezikonte njërin sy dhe ne bëmë thirrje për ta ndihmur pak ditë më parë, ndodhet prej ditësh në Itali. Keisi vetëm 7 muajshe ka nevojë për lutjet tona, sot po zhvillon rezonancën më pas kimio dhe operacionin për t’i shpëtuar syrin dhe jetën… Një lutje mund të bëjë mrekullinë, mos nënvlerësoni asnjë lutje për këtë vogelushe… O Zot shpetoje!

Kush dëshiron të kontribojë më tepër këto janë numrat e tel të babait: +355 67 537 3405 në whatsapp dhe nr italian : 00393393626957 i babait të vajzës

(Visited 66 times, 1 visits today)